Polka Cafe

kadıköy modada gidebileceğiniz sakin bir mekan olan polkanın lezzetli yiyecekleri ve alternatif cafe polkanın özellikler


0

Çok uzun süredir Kadıköy de kendimi bu derece rahat hissettiğim, bu kadar lezzetli ve farklı yemekler yiyebileceğim bir cafe olmamıştı.

Malumunuz; özellikle Kadıköy Moda’da birçok alternatif yeme içme mekan açılmaktadır. Lakin Polka’yı bu yeme içme mekanlardan ayıran bir çok özellik vardır.

Öncelikle muhteşem lezzetli ilgili yemekleri sadece burada yiyebilirsiniz. Fiyat performans açısından gayet mantıklı, diğer mekanlara göre gayet lezzetlidir.

Bu mekanda kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Bazı günler ufacık, tefecik üst katında gitar solosuna bile rastlayabilirsiniz.

Rahatça kahvenizi içer, istediğiniz kitabı farklı ve hoş müzik eşliğinde okuyabilirsiniz.

polka cafe kadıköy moda (8)

Çalışanlarının güler yüzü de cabasıdır.

Bir mekanı güzelleştirenin, insanlar olduğunu buraya gelince daha iyi anlarsınız.

Sonra; sakin bir sokaktır burası .

polka cafe kadıköy moda (7)

Polka’da dışarıda oturmak isterseniz de, sıkıntı olmaz keyfinize devam edebilirsiniz.Fransız vari  tahta oturakların üzerinde  kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.

Bu arada pekmezli cevizli kekini deneyip müptelası olabilirsiniz. Tiramisu ise, müadil yerlerinkini fena tartaklar benden söylemesi 🙂

Akşamüzeri giderseniz sebzeli tostu deneyim derim . Şükeladır, iz bırakır 🙂

Son olarak ta tam karşınızda sıralanmış reçelcikleri görürseniz şaşırmayınız. Gökçeada’ya özgü yaplanı ”Babamın reçelleri” adı altındaki  tarçınlı sakızlı bademli ayva ve vanilyalı portakal reçellerinden de tatmanızı öneririm. Su katkısı olmayan, bol taneli reçelcikler, puantiyeli elbiseleriyle denenesidir.

http://www.babaminrecelleri.com/

 

babamın reçelleri (2)

Hatta; sevgiliye hediye götüresidir:)

Kadıköy’e yolunuz düşerse hele hele Kadıköy çarşısına yakın Moda civarında mekan arıyorsanız Polka  Cafe’yi hararetle tavsiye ederim.

Özellikle damak tadına düşkün olanlara unutulmaz izler bırakacaktır . Sakin sessiz ve derinden 🙂 benden söylemesi !

hola hi hola ho !!!

Polka cafe adres; Moda cad.zuhal sok.no:14/c (bim market karşı köşesi)

(0216) 405 2748
polka cafe kadıköy moda (1) polka cafe kadıköy moda (2) polka cafe kadıköy moda (3) polka cafe kadıköy moda (4) polka cafe kadıköy moda (5) polka cafe kadıköy moda (6) polka cafe kadıköy moda (7) polka cafe kadıköy moda (8) polka cafe kadıköy moda (9)
polka cafe babamın reçelleri

 


Like it? Share with your friends!

0
Oben

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir