Cafe Kukla nerededir, kimlik profili nedir?


0
Cafe Kukla Kadıköy Rexx Sinemasına yakın bir sokakta, iki apartmanın arasında oturuyor izlenimi yaratan dekoruyla misafirlerine “ne içeride ne de dışarıda, kadıköy‘de bir yerde” duygusu yaratan bir mekandır. Tıpkı çoğumuzun yıllar yıllar önce yaptığı gibi, mahalle içinde dost sohbetine sandalyesini-çayını alıp inmesi gibi; keyifli zaman geçirmek için kitabıyla yola koyulanların, dostlarıyla sohbet için sakin mekan arayanların, kahvaltı keyfi yapmak isteyenlerin, çay/kahve keyfi yaparken farklı lezzetleri tatmak isteyenlerin, özel günlerde dostlarıyla bir mekanda toplanıp mutfağına da inerek hazırlıklarını yapmak isteyenlerin, küçük grup toplantılarını içecek ve yiyecek eşliğinde yapmak isteyenlere kapısını açmış bir mekandır.
Düzenli bir şekilde ücretsiz etkinlikler düzenlemeyi de hedefleyen mekan bunun için Şubat ayının son akşamı olan 28 Şubat’ta “Masallarla Düşlere Yolculuk Akşamı” başlıklı masal gecesi düzenlenmiştir. Cafe Kukla‘da gösterimler, toplantılar, kültürel etkinlikler misafirleri için ev sahipliği yapmaya devam edecektir.
 
Cafe Kukla menüsündeki sürprizler.
Özellikle Kukla Kırpık Pasta‘sıyla müşterilere tatlı bir sürpriz yapan Cafe Kukla Ispanak, krema ve keki bir araya getirerek küçük bir mücizeyi damağımızla buluşturmuştur. Hafif ve farklı tatlı lezzeti arayanlara önerimizdir. Elbetteki tatlı denildiğinde yanında mutlaka içecek de aklımıza geldiğinden bu konuda da Kukla Cafe‘de yine sürpriz bir Kahveyle karşılaşıyoruz. Türk Kahvesi gibi hazırlanan bu kahve çeşidi birkaç kahvenin karışımı olup damağımızda yine Kukla Cafe‘ye özgü büyülü bir tad bırakmaktadır.
Bunun dışında menüsünde Atıştırmalıklar, Sıcak Soğuk içecekler(Fresh), Salatalar, Makarnalar da bulunan Kukla Cafe‘de tüketilecek bütün yiyecekler günlük olarak katkı maddeleri veya koruyucu maddeler içermeden aynı annelerimizin yaptığı gibi günlük ve taze üretilmektedir.
Yolunuz Kadıköy’e düşerse buraya uğrayın, bu güzel insanlarla tanışın derim . Size çok şey katabilirler.
Cafe kukla adresi : Caferağa Mh., 34710 Kadıköy/İstanbu
kadıköy kukla cafe (1) kadıköy kukla cafe (2) kadıköy kukla cafe (3) kadıköy kukla cafe (4) kadıköy kukla cafe (5)

Like it? Share with your friends!

0
Oben

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir