Birleşik Arap Emirliklerinde Kurban Bayramı!


0

Kısa süreli tatillerin keyfi yolda az vakit gitsin, eğlenceye bol vakit kalsın diye en iyi yakınlarda çıkar. Bayramlarda Türkiye’deki otellerin fiyatları ise, “o paraya yurt dışına giderim” diye düşündürür insanı.

Sonbaharın gelip, soğukların yüzünü göstermeye başladığı bu günlerde, “yazı şimdiden özledim” diyenler için sıcak iklimi, uzun kumaslları ve her zevke hitap eden aktiviteleri ile Birleşik Arap Emirlikleri ideal bir seçenek.

rdblu_ajaccio

Bu Kurban Bayramı dönemi boyunca BAE’deki katılımcı otellerinde Radisson Blu %30 indirim sunuyor

Size de gideceğiniz oteli seçmek kalıyor.

RadissonBlu_RES_STNZQ_Exterior_904x195

Alışveriş, deniz, seçkin resotranlar ve hareketli gece hayatını bir arada sunan, Dünya’nın en büyük gökdeleni de dahil olmak üzere modern yapılarının görkemi ile ziyaretçileri büyüleyen Dubai ailenin her bireyini cezbedecek eşsiz öğelere sahip.

Yas Waterworld ve Yas Marina Circuit ile heyecan dolu gündüzler, havuz ve şık akşam kokteylleriyle dinginlik ve huzur sunan Yas Adası, tatilde her iki unsuru da arayan ailelerin tercihi.

1369345735946

Radisson Blu Resort Sharjah ise kültürel bir tatil arayanlar arasında yılın her döneminde popular. Otelin özel sahili ve yüzme havuzları yazdan son kalanları yakalamanıza fırsat sağlarken, şehrin 20’den fazla müzesiyle Arap Dünyası ve Tarihini daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Radisson Blue’nun Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki tüm Radisson Blu, Radisson Royal ve Park Inn by Radisson otellerinde 18 – 26 Eylül 2014 arası rezervasyonlar ve 12 Ekim’e kadar konaklamalar için geçerli olan %30 indirim standart oda fiyatı üzerinden yapılıyor.

Detaylar için: www.radissonblu.com/uaehoteldeals

1369345735847

 

1369345733706


Like it? Share with your friends!

0
Erman

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir